X

Detaylar

Kategori Eğitim | Dil Eğitimi
Yayıncı Emin Yayınları
Liste Fiyatı 360.00
Format Kitap
Barkod 9786059464956
Yayın Tarihi 2020-01-08
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Modern Arapça'nın Şifreleri 1. YDS Yökdil
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 758
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 165 X 235
Basım Yeri Bursa

Modern Arapça'nın Şifreleri 1. YDS Yökdil

Elinizdeki çalışma, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da medya metinlerinde sık sık karşımıza çıkan ve okuyuş hızımızı kesen temel bağlaçları, edatları, harf ve zarfları, deyimsel söz öbeklerini, cümle veya paragrafa giriş kalıplarını tanıtmayı amaçlamaktadır.
Alfabetik düzende sıralanan yapı ve kalıpların iyice pekiştirilmesi için kitapta her bir kalıba ait nitelikli 10 örnek cümleye yer verilmiştir. Seçilen cümleler olabildiğince farklı sahalara ait metinlerden derlenmiş olup ayrıca örneklerin gerek kuruluş gerekse de manaları itibariyle zevkle okunabilecek, adayın söz ve deyim dağarcığını zenginleştirecek mahiyette olmasına bilhassa dikkat edilmiştir.
Bunlara ek olarak sayfa içi materyal, dikkati dağıtmayacak tarzdaki bir tasarımla sade fakat estetik bir forma sokulmuştur. Odaklanmayı kolaylaştırmak içinse, ilgili yapı ve kalıplar renkli olarak vurgulanmıştır.
Toplamda 725 madde içeren kitaptan, okur, cümlelerin çevirilerinden hareketle tercüme teknikleri açısından da istifade edebilecektir.
KİTAP TANITIMI İÇİN TIKLAYINIZ.

Emeği Geçenler

Yazar   : Hüseyin Günday;Şener Şahin

Selamün aleyküm,
Yayınevinizden çıkan Modern Arapça'nın Şifreleri YDS YÖKdil kitabınız benim Arapça yolculuğumda harika bir yoldaş oldu. Benden istenen bütün kaynak kitap tavsiyelerine bu kitabı göstererek cevap verdim. Öncelikle bunun için hem yazarlarına hem size teşekkür ederim. Aynı kitabı üç satır halinde Arapça-İngilizce-Türkçe basmayı düşünür müsünüz? Eminim benim gibi birçok talebenin dil öğreniminde çok katkıları olacaktır.
Selametle kalın
İyi çalışmalar.

Satış

% 30
indirim
252.00
Liste Fiyatı : 360.00
Kazancınız : 108.00
Miktar :  
Adet
Stokta var

Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 199
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim