Detaylar

Kategori Eğitim | Dil Eğitimi
Yayıncı Emin Yayınları
Liste Fiyatı 30.00
Format Kitap
Barkod-ISBN 9786059464024
Yayın Tarihi 2017-03-06
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 282
Kapak Karton
Kağıt Kuşe
Boyut 165 X 235

Fotoğrafik Arapça

Fotoğrafik Arapça, günlük hayatta en çok karşılaşılan durumlara ilişkin ihtiyaç duyacağınız yaklaşık 300 cümle kalıbını bir arada sunmaktadır.
Fotoğrafik Arapça sadece kalıpları alt alta sıralayıp hafızanızı bunları ezberlemeye zorlamaz. Bunun yerine, en etkili modern öğretim tekniklerinden görsel zekâ ve fotografik hafıza tekniklerini kullanır.
Bu sayede zihin görsel olan ile sözel olan arasında kuvvetli bir bağ kurar, hangi durumda ne söylenileceği ise verilen canlı sahneler sayesinde bellekte daha kalıcı olur.
Kitapta yer alan resimler büyük oranda mizahi bağlam içerir, okurun kitaba odaklanmasına yardımcı olan bu husus, dil öğrenme sürecini işkence olmaktan çıkıp bir eğlenceye dönüştürür.
Fotoğrafik Arapça her sayfada temel bir kalıba odaklanır. Ancak aynı anlamı veren alternatif kalıplar varsa bunlar da ikinci veya üçüncü ifa-de biçimi olarak belirtilir.
Bazı selamlama, dua ve temenni cümleleri, bunlara karşılık olarak verilen kalıp ifadelerle birlikte zikredilmiştir. Bu modelde ise adayın mini diyaloglara alıştırılması hedeflenmiştir.
Arapça cümlelerin altına bunların nasıl telaffuz edilip okunacağına da-ir birer satır eklenmiş, bu vesileyle sesletime de destek olunmuştur.
Son olarak, elinizdeki çalışma bir başucu kitabı olarak görülmeli ve baştan sona bitirilmiş olsa dahi zaman zaman hızlı göz atmalarla kalıplar iyice pekiştirilmelidir.

Emeği Geçenler

Yazar   : Hüseyin Günday;Şener Şahin
Yazar   : Şener Şahin
Yazar   : Hüseyin Günday
Bu üründen 1 adet satılmıştır.

Satış

% 30
indirim
21.00
Liste Fiyatı : 30.00
Kazancınız : 9.00
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim