Format Kitap
Barkod 9786059955393
Yayın Tarihi 2015-07-24
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 496
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 165 X 235

CEVAP ANAHTARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu kitap, Arapça öğrenmek isteyen adaya kendi kendine Arapça öğrenme imkânı sunma iddiası taşımaktadır.
Eserde, Arapça'da ?olmazsa olmaz denilen en temel konulara yer verilmiş olup ?Arapça öğreniyorum diyen herkes bu konuları mutlaka bilmeli ve iyice kavramalıdır. Zaten, en temel konuları yeterince özümsememiş bir adayın, Arapçasını daha ileriye götüremeyeceği aşikârdır.
Elinizdeki kitabın öncelikli konuları, uzun yıllardır yürütülen Arapça öğretim faaliyetleri esnasındaki tecrübe ve uygulamalara dayanmaktadır. Tavsiyemiz, bu kitaptaki konuların sırasıyla ve iyice kavranmadan asla başka konulara geçilmemesidir. Unutmayalım ki, sağlam binalar sağlam temeller üzerinde yükselir.
Arapça ilginizin sevgiye, sevginizinse aşka dönüşmesine minik bir katkı yapması dileğiyle...

devamını oku..
Etiketler : Arapça Kitaplar
Bu üründen 458 adet satılmıştır.
% 30
indirim
38.50
Liste Fiyatı : 55.00
Kazancınız : 16.50
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim
2017-01-06

Selamunaleyküm,Muhterem hocalarım,Ben İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Felsefe Bölümünde araştırma görevlisiyim,Biz lisans öğrencilerimizi ilerde İslam düşüncesi çalışmaları hususunda teşvik ediyoruz.Hatta bunun için bir dersimiz de var: Felsefede Kaynak Diller Arapça.Fakat bu derste okutacak kaynak bulamıyor tatmin olmasak da Maksudoğlu'nun Arapça Öğreten Kitabını okutuyorduk.Ben kendim de imam Hatip ya da ilahiyat okumadım ve sizin sarf ve nahiv kitaplarınızdan çok faydalandım.Gerçekten emek mahsulü, titiz hazırlanmış, harika kitaplar.On kişilik bir Arapça grubum var fakültede. Benden gönüllü olarak ders alıyor bu arkadaşlar. Yani zorunlu ya da seçmeli ders dışında.Onlara hep söylüyordum "keşke bu hocalar yeni başlayanlar için de bir arapça kitap yazsalar" diye.Yazmışsınız. Allah razı olsun. Hemen edindik ve diğer kitabı yarım bırakarak Arapçayı Sevdiren Kitabı okumaya başladık. Çok teşekkür ederiz. Allah faydalı eserlerinizin devamını getirsin, bereketli kılsın.Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.Selam saygı Not: Acaba üçüncü cild ne zaman yayınlanacak? Bilgilendirirseniz memnun olurum.