İçeriğe Gözat

Detaylar

Kategori Eğitim | Dil Eğitimi
Yayıncı Emin Yayınları
Liste Fiyatı 360.00
Format Kitap
Barkod 9786057863058
Yayın Tarihi 2019-07-14
Yayın Dili Türkçe - Arapça
Orjinal Adı Modern Arapça'nın Şifreleri 2; YDS Yökdil
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 744
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 165 X 235

Modern Arapça'nın Şifreleri 2; YDS Yökdil

Bu eser, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da medya metinlerinde sık sık karşımıza çıkan ve okuyuş hızımızı kesen temel bağlaçları, edatları, harf ve zarfları, deyimsel söz öbeklerini, cümle veya paragrafa giriş kalıplarını tanıtmayı amaçlamaktadır.
Alfabetik düzende sıralanan yapı ve kalıpların iyice pekiştirilmesi için kitapta her bir kalıba ait nitelikli 10 örnek cümleye yer verilmiştir. Seçilen cümleler olabildiğince farklı sahalara ait metinlerden derlenmiş olup ayrıca örneklerin gerek kuruluş gerekse de manaları itibariyle zevkle okunabilecek, adayın söz ve deyim dağarcığını zenginleştirecek mahiyette olmasına bilhassa dikkat edilmiştir. Bunlara ek olarak sayfa içi materyal, dikkati dağıtmayacak tarzdaki bir tasarımla sade fakat estetik bir forma sokulmuştur.
Odaklanmayı kolaylaştırmak içinse, ilgili yapı ve kalıplar renkli olarak vurgulanmıştır. Toplamda 715 madde içeren kitaptan, okur, cümlelerin çevirilerinden hareketle tercüme teknikleri açısından da istifade edebilecektir.

Emeği Geçenler

Yazar   : Hüseyin Günday;Şener Şahin
Yazar   : Hüseyin Günday
Yazar   : Şener Şahin

Satış

% 30
indirim
252.00
Liste Fiyatı : 360.00
Kazancınız : 108.00
Miktar :  
Adet
Stokta var

Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 182
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim