Format Kitap
Barkod 9786058626027
Yayın Tarihi 2015-00-00
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 3.Baskı
Sayfa Sayısı 113
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 220 X 280

Emeği Geçenler :
Yazar   : Kolektif

Silsiletü'l-Lisan
?Arapça Dil Öğretiminde Modern Bir Yöntem
Merkezi Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan, ?el-Lisanu'l-Umm adlı Arapça eğitim kurumunun, uzun yıllar üzerinde çalışarak hazırlamış olduğu ?Silsiletu'l-Lisan isimli Arapça öğretim seti artık Türkiye'de!
Türkiye distribütörlüğünü Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinin yaptığı ?Silsiletu'l-Lisan adlı Arapça öğretim seti, (Arapçaya Giriş 1-2, Başlangıç Seviyesi 1-2, Orta Seviye 1-2 ve İleri Seviye 1-2) olmak üzere 4 ayrı seviye ve 8 ayrı kitaptan oluşmakta olup, modern Arapça öğretimi konusunda oldukça iddialı bir çalışma.
Konu başlıklarının belirlenmesinde ?Dewey Sistemi' içerisindeki ana başlıkların seçildiği eğitim setinin üst kurlarında uzmanlık metinleri oldukça başarılı alıştırmalarla desteklenmiş durumda.
Bu seti, piyasadaki Arapça ders kitaplarından farklı kılan en temel özelliklerden birisi interaktif eğitim CD'leri ile desteklenmiş olması. Özellikle akıllı tahta kullanan eğitim kurumlarında bu kitabın uygulanması halinde çok başarılı sonuçların alınacağına inanıyoruz.
Ülke genelinde dağıtımı, Türkiye'nin en büyük Arapça dil eğitim merkezini bünyesinde barındıran AKDEMİSTANBUL'un yan kuruluşu tarafından üstlenilmiştir.

devamını oku..
Etiketler : Arapça Kitaplar
Kategori :
Bu üründen 10 adet satılmıştır.
% 35
indirim
29.25
Liste Fiyatı : 45.00
Kazancınız : 15.75
Miktar :  
Adet

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %35 indirim