Yazar : Ernest Becker
Çevirmen : Ayşegül Özdoğan
Yayıncı : İz Yayıncılık
Fiyat: 41.30   Liste Fiyatı : 59.00
Temin Süresi : 2 Gün % 30 İndirim 
Stokta yok
Favorilere Ekle
Format : Kitap
Barkod : 9786053264798
Yayın Tarihi : 2020-11-23
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 2.Baskı
Sayfa Sayısı : 416
Kapak : Karton
Kağıt : Kitap kağıdı
Boyut : 135 X 210
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
On yılın en büyüleyici kitaplarından...

-Anatole Broyard, The New York Times

Yılın gerçekten önemli kitapları arasında yer alan muhteşem bir psiko-filosofik sentez. Profesör Becker muhteşem bir kavrayış ve yetenekle kaleme almış. İnsanın hem ölüm hem de yaşamla ilgili çelişkili korkularını aşmasına yardımcı olmak için psikanalizin ve aklın sınırlamalarının ustaca bir şekilde ifade edilmesine yardımcı oluyor. Bu kitap büyük bir eser olarak kabul edilecektir.

-Publishers Weekly

Bu kitabı okumak demek, yeni ihtimalleri kavrayan ve yeni bir sentez oluşturan bir zihnin ortaya çıkışının doğasında bulunan zevki bilmek demektir. Sigmund Freud, Otto Rank, Soren Kierkegaard, Carl Jung, Erich Fromm ve diğer devlerin teorilerine şaşırtıcı bir bakış açısı gösteriyor. Becker muhteşem bir kitap yazmış.

-Albuquerque Journal Book Review

... bilgili ve natuk bir profesörün muhteşem bir şekilde yazılmış kitabı... Sigmund Freud, Otto Rank, Soren Kierkegaard, Carl Jung, Erich Fromm ve diğer devlerin teorilerine şaşırtıcı bir bakış açısı sergiliyor. Becker müthiş bir kitaba imza atmış.

-Best Sellers

Muhteşem... Sadece doruk noktası değil, Becker'ın anlamlı bir insan bilimi yaratma girişiminin zaferi... Sadece sosyal bilimcilere ve ilahiyatçılara değil, hepimize, tüm fani mahlûklara konuşan dokunaklı, önemli ve gerekli bir çalışma.

-Commonweal

Okuyucu Yorumları