Detaylar

Kategori
Yayıncı Sena Kitap
Liste Fiyatı 100.00
Format Kitap
Barkod 9786057439802
Yayın Tarihi 2021-06-28
Baskı Sayısı 40.Baskı
Sayfa Sayısı 192
Boyut 135 X 210

Çocuklarımıza Allah'ı Nasıl Anlatalım?;MEB Tavsiyeli - Çocuk Eğitiminde Klasikleşmiş Bir Eser

Çocuklarımıza Allah'ı Nasıl Anlatalım?
Eğitimciler, çocukların doğuştan dini kabule hazır olduklarını vurguluyorlar. Çocuklar, yaşına ve dönemine uygun bir tarzda anlatacağımız dini konuları çok yadırgamayacak, hemen kabullenme eğilimi gösterecektir. İşte bu noktada küçüklerin değil, büyüklerin eğitime ve bilgilenmeye ihtiyaçları vardır.
Çocuğumuzun dini kabule hazır olduğunu fark ettiğimiz anda en uygun fırsatı yakaladığımızı düşünür ve bildiklerimizi en ince teferruatına kadar anlatmaya başlarız. Amaç, Rabbimizi tanıtmak gibi hem samimi hem de mukaddes bir amaçtır. Niyet güzeldir. Fakat yalnızca niyetin güzel olması yetmemekte, niyetin nasıl gerçekleştirileceği de büyük önem kazanmaktadır. Bizim için bir sınav başlamıştır artık. Dini eğitim vermek açısından çocuğumuzun ilk çocukluk yılları, onun geleceğini de etkileyecek başarılı bir dönem olabileceği gibi, kalıcı yanlışlar dönemi de olabiliyor...
İnsan hayatında ihmale gelmez ve vazgeçilmez bir yeri olan çocukluk dönemi eğitimde anne babalara, okul öncesi ve ilköğretim öğretmenlerine büyük destek sağlayacağına inandığımız bu değerli çalışmayı okuyucularımızın dikkatine sunuyoruz.

Emeği Geçenler

Yazar   : Mehmet Emin Ay
Resimleyen (Çizer)   : Sevgi İçigen
Grafiker   : Aziz Hasan Ay

Satış

% 5
indirim
95.00
Liste Fiyatı : 100.00
Kazancınız : 5.00
Miktar :  
Adet
Stokta var

Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 40
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %5 indirim