Detaylar

Kategori Aile Kitaplığı
Yayıncı Timaş Yayınları
Liste Fiyatı 80.00
Format Kitap
Barkod 9789753620956
Yayın Tarihi 2019-04-09
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 38.Baskı
Sayfa Sayısı 192
Kapak Karton
Kağıt 3.Hamur
Boyut 135 X 195

Çocuklarımıza Allah'ı Nasıl Anlatalım?; MEB Tavsiyeli

Eğitimciler, çocukların doğuştan dini kabule hazır olduklarını vurguluyorlar. Çocuklar, yaşına ve dönemine uygun bir tarzda anlatacağımız dini konuları çok yadırgamayacak, hemen kabullenme eğilimi gösterecektir. İşte bu noktada küçüklerin değil, büyüklerin eğitime ve bilgilenmeye ihtiyaçları vardır.
Çocuğumuzun dini kabule hazır olduğunu fark ettiğimiz anda en uygun fırsatı yakaladğımızı düşünür ve bildiklerimizi en ince teferruatına kadar anlatmaya başlarız. Amaç, Rabbimizi tanıtmak gibi hem samimi hem de mukaddes bir amaçtır. Niyet güzeldir. Fakat yalnızca niyetin güzel olması yetmemekte, niyetin nasıl gerçekleştirileceği de büyük önem kazanmaktadır. Bizim için bir sınav başlamıştır artık.
Dini eğitim vermek açısından çocuğumuzun ilk çocukluk yılları, onun geleceğini de etkileyecek başarılı bir dönem olabileceği gibi, kalıcı yanlışlar dönemi de olabiliyor...
İnsan hayatında ihmale gelmez ve vazgeçilmez bir yeri olan çocukluk dönemi eğitiminde; anne babalara, okul öncesi ve ilköğretim öğretmenlerine büyük destek sağlayacağına inandığımız bu değerli çalışmayı okuyucularımızın dikkatine sunuyoruz.

Emeği Geçenler

Yazar   : Mehmet Emin Ay
Grafiker   : Ravza Kızıltuğ
Editör   : Nuray Türkyılmaz
Editör   : Nuray Türkyılmaz

Satış

80.00
Liste Fiyatı : 80.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Stokta var

Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 1
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim