X

Detaylar

Kategori Eğitim | Dil Eğitimi
Yayıncı Emin Yayınları
Liste Fiyatı 55.00
Format Kitap
Barkod-ISBN 9786059464956
Yayın Tarihi 2019-03-08
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 758
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 165 X 235
Basım Yeri Bursa

ARAPÇA'NIN ŞİFRELERİ-1 YDS-YÖKDİL

Elinizdeki çalışma, zengin bir Arapça söz dağarcığına sahip orta veya ileri düzeyde gramer bilgisi edinmiş adaylara hitap etmekte olup, modern Arapça kitaplarda ya da medya metinlerinde sık sık karşımıza çıkan ve okuyuş hızımızı kesen temel bağlaçları, edatları, harf ve zarfları, deyimsel söz öbeklerini, cümle veya paragrafa giriş kalıplarını tanıtmayı amaçlamaktadır.
Alfabetik düzende sıralanan yapı ve kalıpların iyice pekiştirilmesi için kitapta her bir kalıba ait nitelikli 10 örnek cümleye yer verilmiştir. Seçilen cümleler olabildiğince farklı sahalara ait metinlerden derlenmiş olup ayrıca örneklerin gerek kuruluş gerekse de manaları itibariyle zevkle okunabilecek, adayın söz ve deyim dağarcığını zenginleştirecek mahiyette olmasına bilhassa dikkat edilmiştir.
Bunlara ek olarak sayfa içi materyal, dikkati dağıtmayacak tarzdaki bir tasarımla sade fakat estetik bir forma sokulmuştur. Odaklanmayı kolaylaştırmak içinse, ilgili yapı ve kalıplar renkli olarak vurgulanmıştır.
Toplamda 725 madde içeren kitaptan, okur, cümlelerin çevirilerinden hareketle tercüme teknikleri açısından da istifade edebilecektir.
https://www.youtube.com/watch?v=WJuzi1w3Y7o

Emeği Geçenler

Yazar   : Hüseyin Günday;Şener Şahin

Etiketler

Yeniler
Bu üründen 15 adet satılmıştır.

Satış

% 30
indirim
38.50
Liste Fiyatı : 55.00
Kazancınız : 16.50
Miktar :  
Adet
Stokta var

Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim